A család minden induló tagja dobogóra állhatott az Őszi Bolza-Kör Futóversenyen.

Október közepén a szarvasi arborétumban állt rajthoz Panyor Krisztina és lánya, Gera-Panyor Viola, valamint húga, Panyor Zsuzsanna. A makói sportolótól megtudtuk: a négyévszakos futóverseny őszi állomásán vettek részt, amely nem tartogatott különleges nehézségeket, szép helyszínekben viszont bővelkedett a táv.

A mintegy kétszáz résztvevővel zajló megmérettetésen lánya, Viola a korcsoportjában és abszolút lány kategóriában is második helyen végzett (2,5 km – 10:58), testvére, Zsuzsanna korcsoportjában szintén a második helyen zárt (10 km – 51:10), Panyor Krisztina pedig korcsoportjában és a nők között is összesítettben az első helyet tudhatta magáénak (5 km – 21:53).

A Bolza-Kör téli fordulójáig sem teszi félre a futócipőt Panyor Krisztina, aki hétvégén Szegeden áll rajthoz, a VII. U. R. H. 6 órás futáson. Lánya, Viola pedig nemcsak a futásban remekelt az elmúlt hetekben, hiszen nemrégiben első két aranyérmét is megszerezte úszásban, Gyulán – árulta el édesanyja.

Fotók forrása: Panyor Krisztina