A Makó FC számára érvényesült a papírforma a Megyei I. osztály 24. fordulójában. Bajnokcsapathoz méltó módon 1-3 ra kerekedett felül idegenben az ESK Kiskundorozsma csapatán. A rendhagyó mérkőzésről a Makó FC hivatalos Facebook-oldala számolt be.

“Végeredmény: ESK Kiskundorozsma-Makó FC. 1-3. Nehezen indult a mérkőzés, mert a játékvezetők 20 percet késtek, utána pedig azért állt le néhány percre a meccs, mert befutott egy őz a pályára. A Kiskundorozsma jól harcolt. Az első félidő 20. és a 45. percében Babolek Zoltán és Zámbori Dániel váltott gólra egy-egy helyzetet, a harmadik makói gólt pedig a második félidő elején Rabecz Valter szerezte. Az ellenfél a játékidő második felének 27. percében talált a kapunkba. Közvetítésünk véget ért, de hamarosan jelentkezünk a tippverseny eredményhirdetésével, később pedig több részletes beszámolóval is. Köszönjük a figyelmet és a szurkolást! Hajrá, Makó!” -írja írásbeli élő közvetítésükben az oldal.

Forrás és kép: Makó FC Facebook-oldala