A kamerarendszer telepítésének első üteme november 30-ig lezajlik, számolt be róla Farkas Éva Erzsébet.

– Városunk új köztéri kamerarendszerének kiépítéséről és a makói közbiztonság helyzetéről folytattunk egyeztetést Mágori András József és Varga Ferenc képviselőtársaimmal, városüzemeltetési tanácsnokokkal, Nagy Sándor alezredes úrral, megbízott kapitányságvezetővel, illetve a kivitelező Four Sec Kft. ügyvezetőjével, Szilágyi Lászlóval. – írta közösségi oldalán Farkas Éva Erzsébet.

Hozzátette: A kamerarendszer telepítésének első üteme november 30-ig lezajlik, így már egy lépéssel közelebb kerülünk célunkhoz: városunk közbiztonságának, ezzel együtt a lakosság biztonságérzetének javításához.

 

 

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest