Makó Színes

Több mint 20 helyszínen tették szebbé Makót

Második alkalommal szervezte meg az önkormányzat a „Tegyük szebbé városunkat!”, ezúttal is számos helyen gyűjtöttek szemetet, sepertek, gereblyéztek, vagy épp gazoltak önkéntesek.

Fiataloktól az idősekig rengetegen gyülekeztek ma reggel a Városháza udvarán, hogy részt vegyenek az önkormányzat „Tegyük szebbé városunkat!” felhívásán. Mint Farkas Éva Erzsébet kiemelte, ezt az akciót második alkalommal hirdették meg, két céllal.

Amellett, hogy ténylegesen megszépül a város tőle, arra is szeretnék felhívni a figyelmet, hogy a környezet rendbe tételével az élet is szebbé tehető, mondta el a polgármester, egyúttal megköszönve minden résztvevőnek, hogy a néhány órát erre áldoz a hétvégéjéből.

Mint hozzátette, Csermák Szilvia jóvoltából az önkéntesek levendula csokrokat is kaptak. Az akcióban most a város több mint 20 pontját tisztították meg. 

 

navigate_before
navigate_next