Hírek Programok Térség

Farsangi rajz- maszk- és álarckészítő szakkör indul Pitvaroson

Az érdeklődő gyerekeket most szombaton várják a helyi művelődési házba. Az itt készült alkotásokat a február 15-i jótékonysági bálon lehet megvásárolni. A befolyt pénzt az Iskolánk és Óvodánk Gyermekeiért Alapítvány kapja.

Holnap délután 3 órára várják a pitvarosi művelődési házba azokat a gyerekeket, akik kedvet éreznek farsangi raj-, maszk- és álarckészítéshez. Minden érdeklődőt szeretettel várnak a foglalkozásvezetők, azaz Mackóné Kocsis Magdolna, Simondán-Szabó Edit és Matuz Ádám Krisztián.

A részvétel teljesen ingyenes.

A gyerekek által elkészített műveket majd a február 15-i jótékonysági bálon lehet megvásárolni Az ebből befolyt összeget az Iskolánk és Óvodánk Gyermekeiért Alapítvány támogatására fordítják.