A polgármester közösségi oldalán mondott köszönetet és kívánt számukra áldott és meghitt ünnepeket.

– Városunkban közfoglalkoztatottjaink a városüzemeltetés keretein belül szépítik településünket, a kertészeti, köztisztasági feladatok mellett ellátják parkjaink gondozását, közreműködnek az illegális hulladéklerakó-helyek felszámolásában, az önkormányzat tulajdonában lévő közel 8 hektáros területen zöldségnövényeket termesztenek, illetve tisztítják és karbantartják a belvízelvezető csatornákat, árkokat, járdákat javítanak, önkormányzati lakások állagmegóvását végzik. Mindez csak néhány feladat tevékenységeik közül, mellyel nap mint nap városunkért és az itt élők közérzetének javításáért dolgoznak. Városunk közössége nevében köszönettel tartozunk áldozatos munkájukért! Áldott és meghitt ünnepeket kívánok, családjaik körében! – írja a bejegyzésben Farkas Éva Erzsébet.

https://www.facebook.com/farkasevaerzsebet/posts/1181240532078722

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest