Hírek Makó

Farkas Éva Erzsébet: közös célunk, hogy a fiatalok és családok számára városunk kiszámítható jövőt nyújtson

György József és családja Szerecsen utcai otthonába látogattunk el Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár asszonnyal, valamint Lázár János országgyűlési képviselőnkkel – számolt be közösségi oldalán Farkas Éva Erzsébet.

– A háromgyermekes család élt a magyar kormány által kínált otthonteremtési lehetőséggel, melyhez önkormányzatunk ingyenesen közművesített építési telket biztosított a számukra. Közös érdekünk és célunk, hogy a makói fiatalok és családok számára városunk kiszámítható jövőt nyújtson. Hajrá, Makó! Mindig Makó! – írja a bejegyzésben a polgármester.

György József és családja Szerecsen utcai otthonába látogattunk el Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős…

Közzétette: Farkas Éva Erzsébet – 2019. szeptember 28., szombat