Makó

Farkas Éva Erzsébet: a család a jövő bölcsője, felelősséggel tartozunk érte

Gyermeknap közeledtével 40 kisfiú és 38 kislány mosolya ragyogta be közösségünket a babakötvény-átadó ünnepségen, ahol közös énekléssel köszöntöttük városunk legfiatalabb polgárait, valamint szüleiket, nagyszüleiket – írja közösségi oldalán a polgármester.

– Hiszem és vallom, hogy nincs fontosabb emberi közösség a családnál. A család a jövő bölcsője, felelősséggel tartozunk érte. Közös érdekünk és célunk, hogy a makói fiatalok számára városunk kiszámítható jövőt nyújtson. Ezért is tartjuk fontosnak, hogy a családokat, a gyerekeket és szüleiket már a kezdetektől segítsük, támogassuk. A házasságkötés, a nyári gyermekétkeztetés és a bárányhimlő elleni védőoltás ingyenessé tételével, az újszülöttek 100 ezer forintos és a beiskolázás 5 ezer forintos támogatásával, a játszóterek, bölcsődék és óvodák fejlesztésével, a Makó Számít Rád és a Bursa Hungarica tanulmányi ösztöndíjakkal is az a célunk, hogy a fiatalok megtalálják számításukat szülővárosukban. Hála és köszönet az örömteli találkozásokért, meghitt pillanatokért, huncut mosolyokért! Hajrá Makó! – áll a bejegyzésben.

Gyermeknap közeledtével 40 kisfiú és 38 kislány mosolya ragyogta be közösségünket a babakötvény-átadó ünnepségen, ahol…

Farkas Éva Erzsébet 发布于 2019年5月24日周五