Hírek

Farkas Éva Erzsébet: hálával és köszönettel tartozunk a közfoglalkoztatottak munkájáért!

A város közfoglalkoztatottjainál kezdte nagycsütörtök reggelét a polgármester, amelyről közösségi oldalán is beszámolt.

– A keresztény kultúránk legnagyobb és legszentebb ünnepén, nagycsütörtök reggelét városunk közfoglalkoztatottjainál kezdtük. A kollégák a városüzemeltetés keretein belül szépítik településünket; a kertészeti, köztisztasági feladatok mellett ellátják parkjaink gondozását, közreműködnek az illegális hulladéklerakó-helyek felszámolásában, az önkormányzat tulajdonában lévő közel nyolc hektáros területen zöldségnövényeket termesztenek, illetve tisztítják és karbantartják a belvízelvezető csatornákat, árkokat, járdákat javítanak, önkormányzati lakások állagmegóvását végzik. Tevékenységük rendkívül széleskörű és értékteremtő; nap mint nap városunkért és az itt élők közérzetének javításáért dolgoznak! Városunk közössége nevében hálával és köszönettel tartozunk áldozatos munkájukért! Áldott és meghitt ünnepeket kívánok, családjaik körében! – írja a bejegyzésben Farkas Éva Erzsébet.

A keresztény kultúránk legnagyobb és legszentebb ünnepén, nagycsütörtök reggelét városunk közfoglalkoztatottjainál…

Közzétette: Farkas Éva Erzsébet – 2019. április 18., csütörtök