Hírek Kiemelt hírek Makó Sport

Megkezdődött az idei Givaudan-Kupa

21 csapat vesz részt idén a kispályás labdarúgó bajnokságon, amelyre sokan érkeznek a térségből is. Van egy fontos változás.

Hatodik alkalommal kerül sor a ma indult Givaudan-kupára a sportcsarnokban. Hosszú ideje vitatéma volt, hogy mekkora méretű kapura játsszanak a csapatok, erről most szavazás döntött, így idén először 5×2-es méretű lett. A nagyobb mérettől azt is várják a szervezők, hogy gólgazdagabb mérkőzéseket lehet majd látni.

 

navigate_before
navigate_next

 

Idén a következő a torna menete:

Január 12.

11:00 A Givaudan – Django
11:35 A Cibó Barátai – Malibu Kávézó
12:10 A Olympic – Csanádpalota-Contitech
12:45 A Bálint Optika – Cibó Barátai
13:20 A Malibu Kávézó – Csanádpalota-Contitech
13:55 B KSK – Continental
14:30 B Nagylak – Toni Montana
15:05 B Lángszórós Alakulat – Autós Csárda és Panzió
15:40 35F Rendőrség – Nagylak
16:15 35F Conti I. – Conti II.
16:50 45F Duocor – Givaudan 45
17:25 35F Rendőrség – Garázs
18:00 35F Nagylak – Conti I.
18:35 35F Givaudan – Givaudan 45
19:10 35F Garázs – Conti II.

Január 13.

13:00 B KSK – Lángszórós Alakulat
13:35 B Continental – Toni Montana
14:10 B Nagylak – Autós Csárda és Panzió
14:45 A Cibó Barátai – Olympic
15:20 A Malibu Kávézó – Bálint Optika
15:55 A Csanádpalota-Contitech – Givaudan
16:30 35F Rendőrség – Givaudan 45
17:05 A Django – Olympic
17:40 A Givaudan – Bálint Optika
18:15 35F Conti I. – Duocor
18:50 35F Givaudan – Conti II.
19:25 35F Garázs – Nagylak

Január 19.

11:00 A Malibu Kávézó – Olympic
11:35 A Cibó Barátai – Csanádpalota-Contitech
12:10 A Malibu Kávézó – Givaudan
12:45 A Bálint Optika – Django
13:20 B Lángszórós Alakulat – Nagylak
13:55 A Cibó Barátai – Django
14:30 B KSK – Toni Montana
15:05 35F Conti I. – Givaudan
15:40 B Nagylak – KSK
16:15 35F Rendőrség – Duocor
16:50 35F Givaudan 45 – Nagylak
17:25 B Continental – Autós Csárda és Panzió
18:00 35F Duocor – Nagylak
18:35 35F Garázs – Givaudan 45

Január 20.

13:00 A Olympic – Givaudan
13:35 A Django – Malibu Kávézó
14:10 A Csanádpalota-Contitech – Bálint Optika
14:45 B Continental – Lángszórós Alakulat
15:20 B Toni Montana – Autós Csárda és Panzió
15:55 35F Rendőrség – Conti II.
16:30 35F Duocor – Givaudan
17:05 35F Givaudan 45 – Conti I.
17:40 35F Garázs – Givaudan
18:15 35F Duocor – Conti II.

Január 26.

11:00 B Continental – Nagylak
11:35 B Toni Montana – Lángszórós Alakulat
12:10 B KSK – Autós Csárda és Panzió
12:45 A Givaudan – Cibó Barátai
13:20 A Django – Csanádpalota-Contitech
13:55 A Olympic – Bálint Optika
14:30 KÜZDŐSPORT BEMUTATÓ
15:00 35F Givaudan – Nagylak
15:35 35F Garázs – Conti I.
16:10 35F Givaudan 45 – Conti II.
16:45 35F Givaudan – Rendőrség

Január 27.
12:00 I. A2 B3
12:35 II. A3 B2
13:10 III. A1 B4
13:45 IV. A4 B1
14:20 35F Duocor – Garázs
14:55 35F Conti II. – Givaudan
15:30 elődöntő I. negyeddöntő győztese IV. negyeddöntő győztese
16:05 elődöntő II. negyeddöntő győztese III. negyeddöntő győztese
16:40 35F Rendőrség – Conti I.
17:15 45F Duocor – Givaudan 45
17:50 Kisdöntő
18:25 Döntő
19:00 Eredményhirdetés