Városunk közössége nevében köszönettel tartozunk áldozatos munkájukért – írta Farkas Éva Erzsébet a karácsonyi ünnepség után közösségi oldalára.

– Városunkban közfoglalkoztatottjaink a városüzemeltetés keretein belül szépítik településünket, a kertészeti, köztisztasági feladatok mellett ellátják parkjaink gondozását, közreműködnek az illegális hulladéklerakó-helyek felszámolásában, az önkormányzat tulajdonában lévő közel 8 hektáros területen zöldségnövényeket termesztenek, illetve tisztítják és karbantartják a belvízelvezető csatornákat, árkokat, járdákat javítanak, önkormányzati lakások állagmegóvását végzik. Mindez csak néhány feladat tevékenységeik közül, mellyel nap mint nap városunkért és az itt élők közérzetének javításáért dolgoznak. – tette hozzá Makó polgármestere.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest