Hírek Kiemelt hírek Makó

Makó turisztikai jövőképéről, lehetőségeiről egyeztetett Farkas Éva Erzsébet

Guller Zoltánnal, a Magyar Turisztikai Ügynökség vezérigazgatójával egyeztetett a polgármester Lázár János országgyűlési képviselő jelenlétében – minderről közösségi oldalán számolt be Farkas Éva Erzsébet.

– Megszületett az a kormányzati döntés, amelynek köszönhetően a Hagymatikum bővítését két ütemben, az uszodakomplexum új helyszínen való elhelyezésével valósíthatjuk meg. Önkormányzatunk célja, hogy az első résznek, a fürdő további élményelemeinek kivitelezési közbeszerzését minél hamarabb elindítsa. Ennek kiemelt látványeleme a családi zóna galéria részében elhelyezésre kerülő, Makovecz Imre rajzai alapján megálmodott Atlantisz világ. Továbbá nagy öröm számunkra, hogy városunk a fürdő területén kiemelt helyi turisztikai program keretében 100-110 szobás szállodát fogadhat be. Hajrá Makó! – írja Farkas Éva Erzsébet Facebook-oldalán.

Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség vezérigazgatója látogatott el a mai napon városunkba. Makó turisztikai…

Közzétette: Farkas Éva Erzsébet – 2018. november 29., csütörtök

Borítókép: Lázár János hivatalos oldala.