Hírek Kiemelt hírek Makó

A nyugdíjas pedagógusokat köszöntötte Farkas Éva Erzsébet

A Nyugdíjas Pedagógusok Szakszervezete megyei találkozójának adott otthont Makó, öt megyei nagyvárosból érkeztek pedagógusok, akiket a polgármester köszöntött. A találkozóról közösségi oldalán számolt be Farkas Éva Erzsébet.

– Hálámat fejeztem ki több évtizedes oktatási-nevelési tevékenységükért, a jövő generációjáért tett kitartó szolgálatukért. Makó Város Önkormányzata a szakmai és közösségi találkozót a Hagymatikum Gyógyfürdőbe belépőjeggyel, vendéglátási támogatással segítette, és teret adtunk a szakmai fórumra, kikapcsolódásra, városunk pedagógiai tevékenységének ismertetésére, díszdiplomások köszöntésére. Nagy öröm számunkra, hogy az összejövetelük helyszínéül városunkat választották! Köszönet és hála érte! – írja Facebook-oldalán.

A Nyugdíjas Pedagógusok Szakszervezete megyei találkozójának adott otthont városunk. Öt megyei nagyvárosból érkeztek…

Közzétette: Farkas Éva Erzsébet – 2018. október 9., kedd

Borítókép: Facebook /  Farkas Éva Erzsébet