Hírek Kiemelt Sport

Ismét NB II-est kapott a SZEOL, utazhat a Makó

Sorsoltak a Magyar Kupa 7. fordulójára – számolt be róla a csfoci.hu.

Az MLSZ székházában megtartott sorsolást ezúttal is Nyilasi Tibor végezte el: a 12 versenyben lévő NB I-es csapat kiemelést élvezett, így az élvonal tagjai nem kaphatták egymást ellenfélként, és az is ismert volt a procedúra előtt, hogy az NB I tagjai biztosan idegenben lépnek pályára.

A Makóra ezúttal sem mosolygott rá Fortuna, hiszen az NB III Keleti csoportjában érdekelt Sényőhöz utazhatnak a hagymavárosiak: bár ezúttal az ezer kilométeres túra helyett “megússzák” egy 500 kilométeres utazással, ami az oda-vissza utat illeti.

A SZEOL SC viszont ezúttal is itthon játszhat: a szegediek egy újabb NB II-es klubot, a Kaposvárt kapták ellenfélként.

A mérkőzéseket október 31-én, szerdán rendezik. Amennyiben a rendes játékidő döntetlent hozna, 2×15 perces hosszabbítással folytatódik a meccs, ha itt sincs döntés, akkor tizenegyesek döntenek a továbbjutásról.

Forrás: csfoci.hu | Fotó forrása: mlsz.hu