Hírek Kiemelt hírek Makó

Közösségi oldalán köszönte meg a Kiskaska szervezőinek munkáját a polgármester

Farkas Éva Erzsébet is kilátogatott hétvégén a Makovecz térre. A város polgármestere több fotót is megosztott Facebook-oldalán, illetve megköszönte a szervezők munkáját is bejegyzésében.

– Fantasztikus hétvégének és csodás együttlétnek, találkozásoknak lehettünk részesei városunkban! Mi a titka?! Az, hogy együtt olyan dolgokra vagyunk képesek, amelyek városunk fejlődését, közösségi életünk növekedését segítheti és támogathatja. Összefogással, kreativitással, egymás iránti tisztelettel, értékeinknek teret adva mutathatjuk meg mindazt, ami makaiságunkat jellemzi. – írja közösségi oldalán Farkas Éva Erzsébet – hála és köszönet a szervező csapat vezetőinek: Ábrahám Magdolna, Zsámboki Erika, Nagy Nándor. Külön köszönet Fekete Tibor (Indián) kollégámnak! Hajrá Makó!

Fantasztikus hétvégének és csodás együttlétnek, találkozásoknak lehettünk részesei városunkban! Mi a titka?! Az, hogy…

Közzétette: Farkas Éva Erzsébet – 2018. augusztus 12., vasárnap

Borítókép: Facebook / Farkas Éva Erzsébet