Hírek Makó Színes

Ford T-modellen utazott Czirbus Gábor

A mai napon vette kezdetét a vasárnapig tartó 12. Maros-parti randevú, a nemzetközi veteránjármű találkozóval és az 4. Ford T-modell kiállítással egybekötve. A háromnapos rendezvény első napján Czirbus Gábort is elvitték egy körre a legendás T-modellen.

– Nagy köszönet a Maros-parti Veteránosoknak, amiért kétévente megszervezik ezt a nagy volumenű rendezvényt. Egy olyan programot sikerül megvalósítaniuk, ami hangsúlyozza a városunk történelmi múltját, tanít és mindemellett szórakoztat is. Nagy szeretettel ajánlom a környékben élőknek, hogy látogassanak ki ők is a kiállításokra, tekintsék meg a felvonulásokat városunk utcáin – olvasható Czirbus Gábor alpolgármester bejegyzésében, amelyet a Facebookon tett közzé.

A háromnapos rendezvény során lesz felvonulás, kiállítás és ökumenikus autószentelés is.