Színes Térség

Alsós farsang Csanádpalotán

Négy osztály diákjai mutatták meg hogyan is kell a telet elűzni, de a szülők és a pedagógusok is csatlakoztak.

Forró Flóra – Csanádpalota

Már két héttel ezelőtt a Csanádpalotai Dér István Általános Iskola felső tagozatos tanulói elkezdték a tél elűzését farsangi produkcióikkal, a mai napon folytatják ezt az alsósok. Reméljük további sikerekkel, hiszen az időjárás jelenlegi helyzete azt mutatja, hogy tavasz közeli idő van. Bár egy kicsit hamarabb kezdtük el iskolánkban a tavaszváró rendezvényeinket bízva abban, hogy az időjárás is engedelmeskedni fog. Tanulóink pedig kellően hangosak lesznek a tél elűzéséhez.

A sámántáncon át a palotai mulatósig mindenféle produkció látható volt, tudtuk meg Szabó Zsuzsanna intézményvezetőtől.

A gyerekek műsorát két meglepetés szám követte, a szülők és a pedagógusok sem maradhattak ki a vidámságból. A farsangot tombolahúzással zárták.

navigate_before
navigate_next