Makó Sport

Döntetlen játszott a Makó FC a Füzesgyarmattal

A Füzesgyarmat elleni szerdai meccsen Varga Richárd látványos akciót záró gólja után tudott egyenlíteni a vendégcsapat. A végeredmény 1-1 maradt. A kép illusztráció.

MH-Makó

Makó FC – Füzesgyarmati SK 1-1 (1-1)
Makó: Garamvölgyi – Rakonczai, Takács, Sirokmán, Szil, Lipták, Varga R., Szél, Bánóczki, István, Babolek.

A szerdai hazai edzőmeccsen a Makó FC az NB III-ban szintén újoncnak számító, de a Keleti csoportban érdekelt Füzesgyarmat ellen láptek pályára. A makói csapat az első félidőben jutottak vezetéshez, miután Varga Richárd egy különösen szép akció végén rúgta a labdát az ellenfél hálójába. A Füzesgyarmat válasza nem váratott magára sokáig, még a félidő vége előtt egyenlített. A második félidőt zömmel a kihagyott helyzetek, s lezáratlan akciók jellemezték, ám újabb gól, a várakozások ellenére sem született.

A Makó SC szombaton a Nagyszentmiklós ellen lép pályára szintén egy felkészülési mérkőzésen, a bajnokság egy héttel később kezdődik, a makói csapat hazai pályán a Vecséssel játszik.