Makó Sport Térség

Megszakadt a női kézisek veretlenségi sorozata

A Makó KC női kézilabdásai 25-27-es vereséget szenvedtek a Fiatal Kézilabdások SE-től hazai pályán.

Albert Barbara – Makó

A hazaiak a 2. percben megszerezték a vezetést, majd 2-0-ra növelték előnyüket. Az 5. percben már 4-1 volt az állás a makóiak javára. Az ellenfél nem adta fel a meccset és a 9. percben 4-4-re egyenlített. Ezután a helyiek átvették a játék irányítását és a 21. percben 8-6-ra vezettek. Az algyőiek lefaragták hátrányukat és az első játékrész 12-14-re végződött a javukra.

dsc04016

A második félidőt a vendégek kezdték jobban és elhúztak 12-17-re, a 9. percben már több gólos előnyre tettek szert. A 12. percben azonban az algyőieknél bekövetkezett egy holtpont és a Maros-mentiek 17-20-ra megközelítették őket. Ezt követően az ellenfél ismét rákapcsolt és tartotta a négy-öt találatos különbséget. A meccs vége fele a makóiak megközelítették a vendégeket egy-két gólra, de már nem sikerült kivívniuk a döntetlent vagy a győzelmet. A meccsen végül a Fiatal Kézilabdások győztek 27-25-re.