Makó Sport Térség

Kemény ellenféltől kapott ki a Makó KC

A Makó KC férfi kézilabdásai 16-21-re kikaptak a Kiskunhalas UKSC ellen a városi sportcsarnokban.

Albert Barbara – Makó

A makói csapat a meccs elején elég jól bírta a nyomást a kemény ellenfél ellen, a 8. percben 3-3 volt az eredmény. Ezt követően a kiskunhalasiak lépésről lépésre növelték az előnyüket és az első félidő 10-4-re végződött a javukra.

dsc03065

Mindkét csapat sok helyzetet kihagyott, főleg a hazaiak, így kevés találat született. A helyiek közül a legjobban a kapusuk teljesített, aki több góltól megmentette őket.

dsc03079

A második játékrészben a Maros-mentiek nem tudtak javulni a pályán, bár több gólt szereztek, azonban ez kevésnek bizonyult. A legnagyobb veszélyt a rivális kapujára a makóiak gyors ellentámadásai jelentették. A kapkodás, pontatlanság rányomta bélyegét az eredményre mindkét fél részéről. A vendégek végül 16-21-re győztek.