Hírek

Díjazták a labdarúgó diákolimpia részvevőit

Gajáta Fanni – Makó


Négy korcsoportban jelentkezhettek idén a helyi és térségi általános iskolás focicsapatai. Az eredményhirdetéskor az őszi és a tavaszi fordulók eredményeit vették alapul. A legjobban teljesített csapatok képviselik majd a makói kistérséget a területi, megyei elődöntőben és döntőben.

Kovács Gábor sportszervezőtől megtudtuk, hogy a diákolimpia idén is népszerű volt, nagyon sokan jelentkeztek a térségből is, például Kiszomborról, Apátfalváról és Csanádpalotáról. Czirbus Gábor alpolgármester elmondta, a különböző sportágak között is nagy az eltérés – a népszerűséget tekintve.

– A labdarúgáson, az atlétikai versenyeken és mezei futáson is nagyon sok gyerek szokott részt venni – fogalmazott az alpolgármester. – Bennük még nagyon él a versengési szellem, nagyon örülnek a mérkőzéseknek és teljes odaadással tudnak küzdeni ezeken az összecsapásokon.

A kistérségi labdarúgó diákolimpia díjátadását ma acKihívás Napján tartották a Hagymatikumban, majd az érmek átvétele után a gyerekeket vendégül is látta a fürdő.

A 2015/2016. tanévi kistérségi labdarúgó diákolimpia végeredménye

I. korcsoport

  1. Kálvin Téri Református Általános Iskola (Ürmös Levente, Fári Ákos, Domokos Máté, Köteles Máté, Széll Álmos, Zelizi Gergő, Csapó Árpád, Szabó Dóra, Felkészítő: Bány Tamás)
     
  2. Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor (Boros Sándor, Gulyás Ákos, Berta Bence, Dinka Máté, Jóni Milán, Furulyás Levente, Benyó Tamás, Csányi Antal, Szőnyi Bence, Felkészítő: Háló Sándor)
     
  3. Makói Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Szalma Dominik, Dömötör János, Rácz Kristóf, Tóth Benedek, Hand Dániel, Nagy András, Horváth Gergő, Sándor Szilárd, Szűcs Szebasztian, Felkészítő: Frankó Zoltán)

II. korcsoport

  1. Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Engedi Márk, Tamás Nimród, Nagy Brendon, Kucsora Bence, Turányi Ramón, Dancsó Balázs, Balogi Máté, Répa Norbert, Vörös Marcell, Tóth Máté, Farkas Nimród, Felkészítő: Török Renátó)
     
  2. Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor (Lakatos Balázs, Gulyás Ákos, Gulyás Kristóf, Fancsali Péter, Mezei Sándor, Mészáros Martin, Kincses Zalán, Zsiga László, Horváth Zoltán, Felkészítő: Haklik János, Háló Sándor)
     
  3. Dózsa György Általános Iskola, Apátfalva (Veréb Márk, Szalárdi Sándor, Ballai István, Borbély Szabolcs, Tari Endre, Gombkötő Roland, Joszt Martin, Süveges Zalán, Varga Levente, Varga Bence, Felkészítő: Bereczki László)

III. korcsoport

  1. Kálvin Téri Református Általános Iskola (Luczó Patrik, Borbély Boldizsár, Olasz Dominik, Nagy Bendegúz, Kártyás Dávid, Nagy-Molnár Zoárd, Rácz Ákos, Szűcs Bence, Károlyi Martin, Debreczeni Tamás, Hanó Levente, Felkészítő: Bány Tamás)
     
  2. Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Engedi Krisztián, Csonka Csaba, Hévézi Botond, Rácz Péter, Varga Szabolcs, Répa Péter, Bódi Kristóf, Koczkás Bendegúz, Bódi Levente, Felkészítő: Török Renátó)
     
  3. Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor (Botlik Bertold, Restás Mihály, Udvarhelyi Péter, Kenyeres Áron, Matuszka Norbert, Hatvani Rinaldó, Horváth Sándor, Hegyi Raul, Gera Bazsó, Varga Balázs, Felkészítő: Haklik János)

IV. korcsoport

  1. Szikszai György Református Általános Iskola (Balázs Márk, Kiss Attila
    Kiss Zsolt Richárd, Kis Balázs, Kurai Péter Gábor, Lajtár Krisztofer Máté, Lakatos Richárd, Ponczok Márton Máté, Restás Norbert, Restás Roland, Felkészítő: Mezei László
     
  2. Dér István Általános Iskola, Csanádpalota (Bognár Rajmond, Paksi István, Bognár Dominik, Lestyán Patrik, Boldizsár Szilveszter, Laudisz Alex, Sebők Dániel, Móri Gábor, Felkészítő: Tóth Zoltán)
     
  3. Kálvin Téri Református Általános (Magyar Zoltán, Nagy Gyula Máté, Ádók Dávid, Risch István, Tóth-Kása Norbert, Farkas Gergő, Luczó Patrik, Felkészítő: Bány Tamás)

IV. korcsoport lány

  1. Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor (Pap Zoé, Molnár Ágnes, Balla Noémi, Kovács Dzsenifer, Benkő Bernadett, Pipic Dorka, Márki Barbara, Leonearu Alexandre, Fári Melinda, Horváth Mónika, Felkészítő: Háló Sándor)
     
  2. Dér István Általános Iskola, Csanádpalota (Bobák Bianka, Szabó Regina, Kovács Luca, Kovács Klaudia, Kovács Regina, Kiss Lola, Perneki Tünde, Király Fanni, Felkészítő: Tóth Zoltán)
     
  3. Návay Lajos Általános Iskola, Földeák (Máriás Nóra, Dudás Szilvia, Kovács Laura, Zékány Melinda, Vas Virág, Kis Virág, Kürtösi Dzsenifer, Mikáczó Melánia, Bertóti Bianka, Felkészítő: Molnár János)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.