Hírek

Negyvenhatan a regionális teniszversenyen

MH – Vásárhely


A Hód Tenisz klubban rendezett megmérettetésen Szentesről, Vásárhelyről, Szolnokról, Budapestről és Ceglédről érkeztek értelmi fogyatékossággal élő versenyzők, hogy aztán 18-an a piros, míg 14-14-en (tenisz tudásuk alapján) a narancs és a zöld pályán játszanak.

Sebestyén Kata, a Magyar Speciális Olimpia Szövetség szakágvezetője megnyitója (és a bemelegítés) után álltak pályára a játékosok, hogy izgalmas szettekben mérjék össze erejüket, ügyességüket.

Az eredmények:

Piros pálya
1. Divízio
1. hely Rafael Jázmin (Esély SE)
2. hely Sebe András (Esély SE)
3. hely Nagy Norbert (Esély SE)
4. hely Lekrinszki Martin(Kozmutza iskola Vásárhely)

2.Divízió
1. hely Almási Ádám (Esély a mosolyra)
2. hely Gránicz Milán (Esély a mosolyra)
3. hely Vérten Marcell (Esély a mosolyra)
4. hely Rostás Martin (Esély a mosolyra)
5. hely Szűrszabó Alexandra (Esély a mosolyra)

3.Divízió
1. hely Mészáros Kitti és Lippai József (Kozmutza isk., Vásárhely)
2. hely Tóth Zoltán(Esély SE)
3. hely Rostás Eszmeralda (Kozmutza iskola)
4. hely Börcsök Nikolett (Kozmutza iskola)

4.Divízió
1. hely Varga Tünde (Kozmutza iskola)
2. hely Szilágyi Brigitta (Esély SE)
3. hely Perjési Andor (Esély SE)
4. hely Vass Ákos(Esély a mosolyra)

Narancs pálya
1. Divízió
1. hely Pindzsulya Arnold (Esély a mosolyra)
2. hely Otohál Zoltán (LOSI DSE,cegléd)
3. hely Zsótér Dávid (Kozmutza iskola)
4. hely Brenner Dávid (Kozmutza iskola)

2.Divízió
1. hely Horváth László( Esély a mosolyra)
2. hely Udvari István (Kozmutza iskola)
3. hely Oláh Krisztián (Kozmutza iskola)
4. hely Varga Viktória (Esély a mosolyra)
5. hely Klement Bernadett (LOSI DSE,Cegléd)

3.Divízió
1. hely Ormándi István(Kozmutza iskola)
2. hely Szögedi József(Kozmutca iskola)
3. hely Erős Krisztián (LOSI DSE,Cegléd)
4. hely Mészáros Roland(LOSI DSE,Cegléd)
5. hely Szegedi Andrea (LOSI DSE,Cegléd)

Zöld pálya
1.Divízió
1. hely Kelemen Zsombor (Pillangó SE)
2.hely Cservenka István (Bukfenc Se)
3. hely Balogh Tibor (Szivárvány SE)
4. hely Szemenyei Attila (Szivárvány SE)

2.Divízió
1. hely Módra Ferenc (Szivárvány SE)
2. hely Marosvölgyi István (Szivárvány SE)
3. hely Potoczin Norbert (LOSI DSE,Cegléd)

3.Divízió
1. hely Szendi Norbet (Bukfenc SE)
2. hely Janzsó Olivér (Szivárvány SE)
3. hely Battancs Imre (Szivárvány SE)
4. hely Begovics Éva (Irmák Sprint SE, Albertirsa)

4.Divízió
1. hely Vadász Ferenc (Szivárvány Se)
2. hely Keresztesi Alexandra (Szivárvány Se)
3. hely Horváth Gyula (Bukfenc SE)

Zöld pálya Páros
1. Divízió
1. hely Battancs Imre (Szivárvány SE) Balogh Tibor (Szivárvány SE)
2. hely Cservenka István (Bukfenc SE) Szendi Norbert (Bukfenc SE)
3. hely Marosvölgyi István (Szivárvány SE)
Janzsó Olivér (Szivárvány SE)
4. hely Módra Ferenc (Szivárvány SE) Szemenyei Attila (Szivárvány SE)
2. Divízió
1. hely Kelemen Zsombor (Pillangó SE) Begovics Éva(Irmák Sprint SE, Albertirsa)
2. hely Keresztesi Alexandra (Szivárvány SE) Vadász Ferenc (Szivárvány SE)
3 .hely Horváth Gyula(Bukfenc SE)
Potoczin Norbert (LOSI DSE,Cegléd)

Képeink a teniszbajnokságról a galériában.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.