Hírek

A vers- és prózamondóverseny eredményei


1-2. osztály

I. helyezett: Galgóczi Erik
Felkészítő nevelő: Törökné Jenei Gabriella
Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Almási Tagintézménye

II. helyezett: Szabó Viktória
Felkészítő nevelő: Jambricskó Andrea
Kálvin Téri Református Általános Iskola  

III. helyezett: Nagy Nóra
Felkészítő nevelő: Badóné Fürtön Judit
Kálvin Téri Református Általános Iskola  

Különdíj:

  • Jani Boglárka

Felkészítő nevelő: Badóné Fürtön Judit
Kálvin Téri Református Általános Iskola

  • Gyarmati Erik

Felkészítő nevelő: Nagyné Hős Ágnes
Kálvin Téri Református Általános Iskola

3-4. osztály

I. helyezett: Gera Gellért
Felkészítő nevelő: Jesityné Szűcs Gyöngyi
Kálvin Téri Református Általános Iskola

II. helyezett: Horváth Edit
Felkészítő nevelő: Hangainé Gyenes Magdolna
Kálvin Téri Református Általános Iskola

III. helyezett: Maczelka Barnabás
Felkészítő nevelő: Vass Sándorné
Dér István Általános Iskola Csanádpalota

Különdíj:

  • B. Molnár Lili

Felkészítő nevelő: Czebe Gyuláné
Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Almási Tagintézménye

  • Barancsik Zsanett

Felkészítő nevelő: Kis Lászlóné
Dér István Általános Iskola Csanádpalota

  • Kubát Réka

Felkészítő nevelő: Nadobán Zsuzsanna
Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bartók Tagintézménye

5-6. osztály

I. helyezett: Nagy Szabolcs
Felkészítő nevelő: Hős Orsolya
József Attila Gimnázium Makó

II. helyezett: Sonkovics Árpád
Felkészítő nevelő: Kovácsné Bodzsár Zsuzsanna
Kálvin Téri Református Általános Iskola

III. helyezett: Gera Bazsó
Felkészítő nevelő: Dr. Kertészné Mészáros Tünde
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola

7-8. osztály

I. helyezett: Mihalek Ágnes
Felkészítő nevelő: Varga Noémi
Kálvin Téri Református Általános Iskola

II. helyezett: Tóth Ádám
Felkészítő nevelő: Kovácsné Bodzsár Zsuzsanna
Kálvin Téri Református Általános Iskola

III. helyezett: Papp Anett Nikolett
Felkészítő nevelő: Pallagi Beáta
Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Almási Tagintézménye

Különdíj:

  • Hortobágyi Vivien

Felkészítő nevelő: Pallagi Beáta
Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Almási Tagintézménye

  • Brachna Ivett

Felkészítő nevelő: Pallagi Beáta
Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Almási Tagintézménye

  • Xu Leila

Felkészítő nevelő: Mészáros Ildikó
Szent István Egyházi Általános Iskola és Kollégium

Középiskola

I. helyezett: Veres Dorina
Felkészítő nevelő: Krcsméri Tiborné
József Attila Gimnázium

II. helyezett: Faludy Olívia
Felkészítő nevelő: Nyuzó Béla
József Attila Gimnázium

III. helyezett: Vigh Vivien Mercédesz
Felkészítő nevelő: Sipos Jenőné
József Attila Gimnázium

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.