Hírek

A Szikszai tarolt a grundbirkózáson


III. KORCSOPORT

LÁNY

-33 kg súlycsoport : (6)

  1. Szabó Kitti  – Makói Katolikus Általános Iskola

-41 kg súlycsoport: (6)

  1. Molnár Franciska  – József Attila Gimnázium

-50 kg súlycsoport: (4)

  1. Szekeres Ivett – Szikszai György Református Általános Iskola

-56 kg súlycsoport: (5)

  1. Gulyás Laura – Makói Általános Iskola Almási Tagintézmény

-63 kg súlycsoport: (2)

  1. Varga Cintia – Makói Általános Iskola Almási Tagintézmény

-69 kg súlycsoport: (3)

  1. Bódi Krisztina – Szikszai György Református Általános Iskola

+69kg súlycsoport: (3)

  1. Binecz Odett – Makói Általános Iskola Bartók Tagintézmény

III.KORCSOPORT

FIÚ

-25 kg súlycsoport: (2)

  1. Sipos Attila  – Szikszai György Református Általános Iskola

-33 kg súlycsoport:

  1. Szabó Kristóf – Makói Katolikus Általános Iskola

-37 kg súlycsoport:

  1. Ménesi Csaba – Makói Katolikus Általános Iskola

-41 kg súlycsoport:

  1. Engedi Krisztián – Makói Katolikus Általános Iskola

-46 kg súlycsoport:

  1. Molnár Ákos – Makói Katolikus Általános Iskola

-50 kg súlycsoport:

  1. Kozma László – Makói Általános Iskola Almási Tagintézmény

-55 kg súlycsoport:

  1. Rácz Tamás – József Attila Gimnázium

-73 kg súlycsoport:

  1. Sóki Richárd – Makói Katolikus Általános Iskola

+73 kg súlycsoport:

  1. Gyulai Bence – Makói Általános Iskola Almási Tagintézmény

IV. KORCSOPORT

FIÚ

-41 kg súlycsoport:

  1. Nadobán Mihály – Szikszai György Református Általános Iskola

-46 kg súlycsoport:

  1. Lakatos Richárd – Szikszai György Református Általános Iskola

-50 kg súlycsoport:

  1. Kiss Zsolt Richárd – Szikszai György Református Általános Iskola

-55 kg súlycsoport:

  1. Lajtár Krisztofer – Szikszai György Református Általános Iskola

-60 kg súlycsoport:

  1. RestásRoland  – Szikszai György Református Általános Iskola

-65 kg súlycsoport:

  1. Ponczok Márton – Szikszai György Református Általános Iskola

-75 kg súlycsoport:

  1. Restás Norbert – Szikszai György Református Általános Iskola

+75 kg súlycsoport:

  1. Bader Richárd – Szikszai György Református Általános Iskola

IV. KORCSOPORT

LÁNY

-41 kg súlycsoport:

  1. Perjési Vivien – Szikszai György Református Általános Iskola

-50 kg súlycsoport:

  1. Nagy Dorina – Szikszai György Református Általános Iskola

-55 kg súlycsoport:

  1. Varga Ivett – Szikszai György Református Általános Iskola

-63 kg súlycsoport:

  1. Joszt Vivien – József Attila Gimnázium

+63 kg súlycsoport:

  1. StefanikBianka – Makói Általános Iskola Almási Tagintézmény

 

ÉREMTÁBLÁZAT

Szikszai György Református Általános Iskola

  • Arany : 14
  • Ezüst: 15
  • Bronz: 7

József Attila Gimnázium

  • Arany: 3
  • Ezüst: 4
  • Bronz: 6

Makói Katolikus Általános Iskola

  • Arany: 5
  • Ezüst: 2
  • Bronz: 3

Makói Általános Iskola

  • Arany: 7
  • Ezüst: 8
  • Bronz: 8

Kálvin Téri Református Iskola

  • Arany: 0
  • Ezüst: 0
  • Bronz: 0

Legeredményesebb Iskola (kupa és oklevél):

Szikszai György Református Általános Iskola

Legeredményesebb versenyző (könyvjutalom és oklevél:

Joszt Vivien és Molnár Ákos.