Makó

A futóverseny eredményei


MH


I. kcs. lány: 1. Szabó Dóra (Kávin); 2. Molnár Fanni (Földeák); 3. Sípos Viktória (Kálvin) CSAPAT: 1. Kálvin Téri Református Általános Iskola; 2. Szikszai György Református Általános Iskola; 3. Földeáki Návay Lajos Általános Iskola, Szent István Egyházi Általános Iskola.

I. kcs. fiú: 1. Szalontai László (Földeák); 2. Köteles Máté (Kálvin); 3. Fülöp Bulcsú (SZIGNUM).

CSAPAT: 1. Kálvin Téri Református Általános Iskola; 2. Szent István Egyházi Általános Iskola; 3. Szikszai György Református Általános Iskola.

II. kcs. lány: Török Vivien (Makói Katolikus); 2. Ferencsik Mónika (Makói Katolikus); 3. Pataki Anett (Makói Katolikus).

CSAPAT: 1. Kálvin Téri Református Általános Iskola; 2. Makói Katolikus Általános Iskola; 3. Földeáki Návay Lajos Általános Iskola.

II. kcs. fiú: 1. Szeges Richárd (Kálvin); 2. Szabó Krisztián (Földeák); 3. Tóth-Kása Ádám (SZIGNUM)..

CSAPAT: 1. Kálvin Téri Református Általános Iskola; 2. Földeáki Návay Lajos Általános Iskola; 3. Makói Általános Iskola.

III. kcs. lány: 1. Túri Edina (SZIGNUM); 2. Wágner Kíra (Kálvin); 3. Bartucz Fanni (Katolikus).

CSAPAT: 1. Makói Katolikus Általános Iskola; 2. Földeáki Návay Lajos Általános Iskola; 3. Kálvin Téri Református Általános Iskola.

III. kcs. fiú: 1. Nagy Krisztián (Földeák); 2. Engedi Krisztián (MÁI); 3. Molnár Ákos (Katolikus).

CSAPAT: 1. Makói Katolikus Általános Iskola; 2. Kálvin Téri Református Általános Iskola; 3. Földeáki Návay Lajos Általános Iskola.

IV. kcs. lány: 1. Szekeres Réka (SZIGNUM); 2. Csizmazia Csenge (SZIGNUM); 3. Dudás Szilvia (Földeák).

CSAPAT: 1. Szent István Egyházi Általános Iskola; 2. Földeáki Návay Lajos Általános Iskola; 3. Makói Általános Iskola.

IV. kcs. fiú: 1. Nagy Rajmund (Földeák); 2. Lajtár Krisztofer (Szikszai); 3. Molnár Tamás (Szikszai).

CSAPAT: 1. Szikszai György Református Általános Iskola; 2. Földeáki Návay Lajos Általános Iskola; 3. Kálvin Téri Református Általános Iskola.

V. kcs. lány: 1. Mihalek Gabriella (JAG); 2. Papdi Patrícia (KERI); 3. Pisech Borbála (JAG).

CSAPAT: 1. Návay Lajos Szakképző Iskola.

V. kcs. fiú: 1. Szalkai László (MÁI); 2. Horváth Richárd (KERI); 3. Bába Csanád (JAG).

CSAPAT: 1. Galamb József Mezőgazdasági Szakképző Iskola.

VI. kcs. lány: 1. Siska Bettina (KERI); 2. Gonda Bianka (KERI); 3. Gera Boglárka (KERI).

VI. kcs. fiú: 1. Saropoulos Georgios (JAG); 2. Szilvási Sándor (KERI); 3. Krajnyák Attila (KERI).

CSAPAT: 1. Návay Lajos Szakképző Iskola; 2. Galamb József Mezőgazdasági Szakképző Iskola; 3. Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola.