Hírek

A labdarúgó diákolimpia eredményei


2014/2015. tanévi labdarúgó diákolimpia végeredménye


I. korcsoport:

1. Kálvin Téri Református Általános Iskola (Hanó Levente, Bódi Erik, Mészáros Levente, Mészáros Ádám, Balázs Evelin, Baranyi Botond, Nagy Csombor, Kurunczi Martin, edző: Bány Tamás).

2. Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Engedi Márk, Balogi Máté, Tamás Nimród, Répa Norbert, Sáfár Attila, Siska Raul Márk, Restás Alexander, Dancsó Balázs, Turányi Ramon, edző: Vezsenyi László).

3. Makói Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Horváth Gergő, Szalontai Róbert, Nagy András, Sándor Szilárd, Lóczi Viktor, Domonyi Marcell, Nagy-György Levente, edző: Frankó Zoltán).

II. korcsoport:

1. Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Engedi Krisztián, Koczkás Bendegúz, Nagy Brendon, Kucsora Bence, Sánta Bence, Répa Péter, Tamás Nimród, Engedi Márk, Balogi Máté, Bódi Levente, Rikács Levente, edző: Vezsenyi László).

2. Kálvin Téri Református Általános Iskola (Balogh-Víg Zente, Pásztor Márton, Szűcs Bence, Rácz Ákos, Pesti Adrián, Nagy-Molnár Zoárd, Károlyi Martin, Luczó Patrik, Nagy Bendegúz, Alföldi Norbert, edző: Bány Tamás).

3. Apátfalvi Dózsa György Általános Iskola (Borbély Boldizsár, Antal Tamás,  Sóki Marcel, Pintér Szabolcs, Otlokán Radován, Dömötör Zétény, Kónya Zoltán, Szabó Róbert, edző: Bereczki László).

III. korcsoport:

1. Kiszombori Dózsa György Általános Iskola (Szabó Béla, Cseh Dániel, Németh Csaba, Kenyeres Balázs, Kohajda Balázs, Bernáth Richárd, Kolompár Márk, Bernáth Csaba, Restás Mihály, Nemes Patrik, Hatvani Rinaldó, edző: Haklik János).

2. Apátfalva Dózsa György Általános Iskola (Bájer Dániel, Sinoros Sz. Sándor, Varga Szabolcs, Jakobovics Dávid, Szabados Adrián, Vörös Péter, Mátó Domokos,  Kóródi Tibor, Koszta Gergő, Igaz Ákos, Rabi Patrik, Ludányi Dániel, edző: Bereczki László).

3. Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Koczkás Benedek, Csonka Csaba, Vig Dávid, Engedi Krisztián, Babai Róbert, Hévézi Botond, Szekeres Tibor, Répa Péter, Pohl Norbert, Hajnal Róbert, Tamás Lóránt, edző: Vezsenyi László).

IV. korcsoport:

1. Apátfalvi Dózsa György Általános Iskola (Keresztúri Dávid, Károly Dávid, Kovács Dávid, Varga Máté, Kardos Bence, Dimovics József, Varga Dániel, edző: Bereczki László).

2. Szikszai György Református Általános Iskola (Knoll János Dávid, Szücs Gábor Sándor, Varga Dénes Zsolt, Gera Dániel István, Kajtár Krisztofer Máté, Kis Balázs, Balázs Márk, Restás Roland, Restás Norbert, Ponzcok Márton Máté, Lakatos Richárd, Kiss Zsolt Richárd, edző: Mezei László).

3. Maroslelei Általános Iskola (Nagy Dániel, Aradán Márk, Papp Gábor, Terhes Balázs, Szabó Csaba, Ferenczi Balázs, Szikora Renátó, Balog Dávid, Ajzelt József, Kovács Gergő, edző: Horváth Györgyné).

IV. korcsoport lány:

1. Csanádpalotai Dér István Általános Iskola (Dombi Tifani, Bíró Vanessza, Cseh Laura, Bobák Bianka, Király Fanni, Kiss Lola, Kovács Luca, Perneki Tünde, Szabó Regina, Laudisz Vanessza, edző: Frankó Zoltán).

2. Kiszombori Dózsa György Általános Iskola (Benkő Bernadett, Al-Jordi Lorina, Balla Noémi, Molnár Ágnes Gizella, Nagy Henriett, Bernáth Laura, Pap Lolita, Pap Zoé, Hegedűs Lili, Halál Gabriella, edző: Háló Sándor).

3. Kálvin Téri Református Általános Iskola (Kiss Virág Fanni, Hajnal Fanni, Baranyi Natália, Borka Fanni, Kiss Blanka, Rotár Lotti, Dinnyés Eszter, Balogh Molli, Dénes Dorka, Suba Evelin, Igaz Henrietta, Veréb Vivien, edző: Pósa Mónika).